Main Menu
  Home

   

  Nasza firma powstała w sierpniu 1996 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności staliśmy się znanym producentem wyrobów plecionkarskich z wikliny, chrustu brzozowego, słomy i innych materiałów do wyplatania, galanterii drzewnej, domków lęgowych dla ptaków, karmników, wyrobów rękodzieła ludowego.

  Szeroki, dobry jakościowo asortyment towarów, atrakcyjne ceny, rzetelna i terminowa realizacja, zyskały zaufanie wielu klientów tak w kraju jak i zagranicą. W zdecydowanej większości wyroby nasze wykonywane są ręcznie przez wytwórców z wielopokoleniowymi tradycjami z naturalnych, ekologicznych, odnawialnych i biodegradowalnych materiałów. Większość naszych produktów sprzedawanych jest na eksport, głównie do Niemiec i Holandii.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją. W dziale oferta znajdą Państwo ogólne informacje o produkowanych przez nas wyrobach w rozbiciu na poszczególne grupy i podgrupy wyrobów. W dziale galeria mogą Państwo szczegółowo, zapoznać się i obejrzeć kilkaset wzorów, wykonywanych przez nas wyrobów, podzielonych analogicznie jak w dziale oferta na grupy i podgrupy.

  A po obejrzeniu, zapraszamy do współpracy.

   

   
  Account Suspended
  Account Suspended
  This Account has been suspended.
  Contact your hosting provider for more information.